WAGA-MONT Serwis, legalizacja wag, wypożyczalnia wzorców masy, wagi samochodowe Bydgoszcz

SERWIS I LEGALIZACJA WAG

WYPOŻYCZALNIA WZORCÓW MASY

WAGI SAMOCHODOWE


Oferujemy Państwu wagi samochodowe w dwóch wersjach wykonania: prefabrykowaną wagę betonową oraz wagę stalową. Nowoczesna technologia produkcji oraz przemysłowe wykonanie zapewniają najwyższą jakość, dzięki czemu na nasze wagi udzielamy 3 letniej gwarancji.

Prefabrykowana waga betonowa

To waga produkowana w całości w warunkach przemysłowych z betonu klasy B50, dodatkowo zabezpieczona jest przed działaniem szkodliwych substancji chemicznych. Pomosty produkowane są w wymiarach (9 i 6 m) umożliwiających konstruowanie najbardziej typowych długości wag, jak również dostosowanych do potrzeb Klienta lub uwarunkowań w miejscu posadowienia.

Obie wersje wyposażone są w obszerne włazy inspekcyjne umożliwiające łatwy dostęp do przestrzeni pod wagą. Dzięki zastosowaniu prefabrykowanych fundamentów (opcja) istnieje możliwość przeniesienia wagi w nowe miejsce.

Waga stalowa przenośna

Wersja przenośna wyposażona jest w stalowe najazdy i płyty posadowienia. Łatwa i szybka w montażu i demontażu na prostym odcinku betonowego podłoża o parametrach drogi jezdnej - nie wymaga uzyskiwania pozwoleń budowlanych.
Wagi wyposażone są w elektronikę wiodących producentów zachodnich i posiadają wszystkie wymagane prawem zatwierdzenia i certyfikaty. Do wag dołączamy kompletną dokumentację techniczno-ruchową oraz zgodny z prawem projekt dokumentacji technicznej przygotowania fundamentu wagi.